Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bitcoin a jeho povědomí v dnešní společnosti.

2. 6. 2017

Kryptoměny obecně, a hlavně Bitcoin, získávající si poměrně silné postavení mezi digitálními měnami, hlavně díky uvolnění debat o jeho akceptovatelnosti vládními strukturami nejen v ˇAmerice, Japonsku, Číně, či Indii, si zajistil oblíbenost jako dobrá investice pro zhodnocení. A jako každá zvyšující se poptávka pak navyšuje cenu nabídky, tak i zhodnocování vkladů do Bitcoinu dnes utěšeně roste. Nemusí tak být pořád, ale podle některých analitiků trhu nemá tato měna svůj vrchol ještě dávno za sebou.

Proto je nejvyšší čas začít s dovzděláváním české společnosti v těchto jim utajených vodách, což si za své vzali zakladatelé Arboletu a shromáždili okolo sebe stále se rozšiřující komunitu a předávají své zkušenosti na tomto poli dál, nejen prostřednictvím svých členů. Nabízí svým členům bitcoinovou peněženku, s velmi přívětivým a intuitivním ovládáním, na která lze mít uloženy investice, jak v BTC, tak i v českých korunách. A nejen to, poskytuje i možnost reinvestic ve svých investičních programech, či práci na vzdělávání komunity, možnost zapojit se aktivně do zhodnocování společné práce.

Jelikož mě tato oblast komunitního a investičního projektu oslovila, a čím víc jsem se nořil do pro mě neprobádaných vod kryptoměn, tím víc jsem cítil nutkání se o své zkušenosti podělit s ostatními. I proto po pěti letech nečinnosti probouzím opět svůj blog s novými kategoriemi z oblasti kryptoměn a Arboletu, protože jakožto jeho člen jsem získal během pěti týdnů více povědomí o této oblasti, než dříve za mnoho let a věřím, že si zasloužíte tyto možnosti znát také, jakkoli se to nehodí státním a bankovním strukturám do jejich plánů.

První článek už je na světě, takže čtěte zde: Co jsou to kryptoměny a bitcoin.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář